Zbog planiranih radova na mreži,  u utorak 10. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 17 sati: dio Lješkopoljske ulice, ul. Bora Tamindžića, ul. Desanke Maksimović, ul. Dušana Duće Mugoše, Dom zdravlja i vrtić u Donjoj Gorici;

– u terminu od 08 do 15 sati: ulica Džordža Džeksona (dio oko Dvorca  Petrovića), dio Gornjih Vranića (dio ul. Đura Čagorovića) i Pelev Brijeg;

– u terminu od 08 do 17 sati – Petrovići;

– u terminu od 10 do 13 sati – dio naselja u ulici Crnogorskih serdara i dio ulice Ljubović.

Danilovgrad

– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: dio Novo Selo, Livade Bandićke, Lužnica, Ćafe, Baloče, Oraovica, Laško Rele, Dolovi Komanski, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Rupice Komanske, Mokanje, preduzeća Savović, Selekt, Jovanović i Volmont, Malenza, Đeđezi i Bandići (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Jabuke, Donji i Gornji Zagarač, Povrhpoljina, Markovina, Lazarev Krst i Vinarija – Ravil;

– u terminu od 08 do 15 sati: Frijeska Glavica, Rupice Komanske i Potkuk.

Cetinje

– u terminu od 08 do 17:30 sati: Zagrablje, Savatrans, Kasomi, Romi i Konak Muhadinovića (kratkotrajni prekid u navedenom terminu):

– u terminu od 08 do 17:30 sati: Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Gluhi Do, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani, Ugnji, Očinići, Borišići, Očinića Poljane, Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići,  Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići;

– u terminu od 08 do 17 sati – Prisoja i Ubli.

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 15 sati – Đonze, Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš, Sukobin i Draginje;

– u terminu od 07 do 15 sati: Ambula, Štodra i Lisna Bori;

– u terminu od 08 do 15 sati – Đerane (ulica D-1), Zoganje i naselje iza bivše vojne kasarne;

– u terminu od 07:30 do 17:30:   Zejnelovići, Krute Oko Raskrsnice, Donji Kosići, Mavrijan, Ulcinjske Krute, Kruče, Kruče Uvala i Kruče Hije.

Bar

– u terminu od 08 do 15 sati – područje Bištine (Dubrava II);

– u terminu od 08 do 16 sati: Brkanovići, Pečurice, Grdovići, Velje Selo, Kunje, Karastani, Duške, Mala Gorana, Nikezići, Velja Gorana, Pelinkovići, Metanovići, Kovačevići, Liša potok, Grabovik, Đurmani, Zagrađe, trafostanica „Drina Kameno“, Velji Grad i Crni Rt.

Budva

– u terminu od 09 do 12 sati: Dubovica, Golubovina, Babin Do, Bijeli Do, Budva Polje (zapad 2 faza,  zapad 3 faza, S41) Dositejeva ul., S-54, OŠ „Stefan Mitrov Ljubiša“, Maestral Turs, Lastva Grbaljska, Svinjišta i Poljice; Servisna zona Jaz, Šišići, Gorovići, Petoselica, Glavatičići, Trsteno, Platamuni, Ograde, Kovačko Polje

– u terminu od 09 do 15 sati: Seoce, Prijevor, Jaz i vodovod „Bijeli Do“.

Kotor

– u terminu od 08 do 17 sati: Krivošije, Dragalj, Crkvica i Zvečava;

– u terminu od 09 do 13 sati  – Orahovac (dio korisnika);

– u terminu od 10 do 13 sati – Kavač prema Gradiošnici;

– u terminu od 09 do 14 sati – Ljuta, centar i dio prema Orahovcu.

Herceg Novi

– u terminu od 09 do 17 sati – Baošići i Norveško naselje (kratkotrajni prekidi u navedenom terminu);

– u terminu od 09 do 12 sati – Đenovići (korisnici na Pršut krivini);

– u terminu od 08 do 15 sati – Kameno;

– u terminu od 08 do 14 sati: Zelenika, Sasovići, Kutsko Polje, Nakićenovići i Presjeka.

Nikšić

– u terminu od 07:50 do 17 sati – Rokoči;

– u terminu od 07:30 do 17 sati – Zakurljaj i Osječenica;

– u terminu od 08 do 16 sati: Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke, Cerovačka Glavica, Krtine, Garevac, Crni Kuk, Zangulina , Somina i sušara „Miljanić“;

– u terminu od 11 do 14 sati – dio Rastovca i dio Gornjeg Polja;

– u terminu od 08 do 12 sati: Partizanski put, ul. Janka Vukotića, ul. Danila Perovića i dio Rastoka;

– u terminu od 07:30 do 17:30 sati – Liverovići i dio Kuta;

– u terminu od 08 do 15:30 sati: dio Rastovca, dio Gornjeg Polja i dio Vidovog Potoka.

Plužine

– u terminu od 08:30 do 16:30 sati: Bajovo Polje, Potrk, Duba, Zaborje, Polja Pejovića, Bukovac, Miljkovac, Rudinice, Seljane i Zakamen;

– u terminu od 08 do 16 sati: Brijeg, Šćepan Polje, Paklice, Grab i Šćepan Polje (Carina).

Pljevlja

– u terminu od 09 do 16 sati – Milunići.

Šavnik

– u terminu od 09 do 13 sati – dio sela Gornja i Donja Bijela.

Žabljak

– u terminu od 10 do 13 sati: Reciklažni centar, Kalja, Kovačka Dolina, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Trepča, Blagota, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda i Štuoc vojska.

Rožaje

– u terminu od 09:30 do 12 sati – selo Fejzići.

Petnjica

– u terminu 09 do 14:30 sati: Petnjica, Radmanci, Lagatori, Bor, Savin Bor, Ponor, Dašča Rijeka, Kruščica, Murovac, Javorova, Tucanje, Azane, Vrševo, Lješnica, Orahovo, dio sela Trpezi i selo Dobrodole.

Berane

– u terminu od 07:30 do 17 sati   – Kurikuće;

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio ul. Racina i dio naselja Meterizi.

Kolašin

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – Međuriječje;

– u terminu od 09 do 13 sati – Manastir „Morača“ i traforeon Veletrgovina;

– u terminu od 09 do 16 sati: Rogobore, Bakovići, Ilinčić, Radigojno, Moračko Trebaljevo, Rovačko, Trebaljevo, Fabrika vode i Sjerogošte;

Bijelo Polje

– u terminu od 10 do 16 sati: Stožer, Barice, Čokrlije, Pavino Polje, Grab, Bijeli Potok, Biokovac, Vergaševići, Gorice, Kovren, Bliškovo, Stožer, Slatka, Nedakusi, Kovren i Ribarevine;

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 16 do 17 sati: Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje i Mojstir

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje i Mojstir.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Izvor:CDM