Iz crnogorskog elektrodistributivnog sistema CEDIS-a saopštili su da će zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak bez napajanja električnom energijom ostati ulice u više opština.

Podgorica

– u terminu od 09 do 16 sati: Ptikalj.

– u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i Bukumirsko jezero.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Lakat, dio Studenog, dio Donjeg Zagarača Čelebić.

– u terminu od 09 do 17 sati: Podanje, Forneti, Klikovače, Art Stone, dio Grba, Daljam, Komunice, Pirela, Čakarević, Klin maks, Darkvud i Rakočević.

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Rijeka i sela Riječke nahije.

– u terminu od 08 do 17 sati: Ljubotinj (moguća kratkotrajna isključenja u navedenom periodu).

– u terminu od 11 do 14 sati: Lastva Čevska.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Vilusa, Papovina, dio Vraćenovića, Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelice, Gornja Somina, Vrbice, Crkvice i Ubla.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Goranska, FEP, Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Podmramor, Miletići i Ravno.

Bar

– u terminu od 08 do 16 sati: Krnjice, Vučedabići, Raduš, Đuravci i gornji Šestani.

Kotor

– u terminu od 09 do 13 sati: Risan -područje iznad Mozaika.

Tivat

– u terminu od 08 do 12 sati: Mažina.

Andrijevic

– u terminu od 09 do 10 sati: Stari Termovent,Polimka Kips termovent Biotel I dio sela Prisoja (potrošači koji se napajaju sa TS 10/0,4kV Prisoja 1).

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Selo Zoriće.

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio prigradskog naselja Lug.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 18 sati: Bliškovo – Ponikvice, Prestreke – Sutivan, Livadice, Ivanje, Pavino Polje, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci

Crniš, Nikoljac (dio naselja između škole i Kapele), Gornje Grančarevo, Mijatovo Kolo i Čokrlije.

– u terminu od 09 do 10 sati: Goduša Mušovići.

– u terminu od 10 do 11 sati: Goduša Rebronje.

– u terminu od 11:30 do 13 sati: Lazovići.

– u terminu od 13 do 15 sati: Godijevo Cekule.

Kolašin

– u terminu od 09 do 15 sati: Smailagića Polje i Vozarine.

– u terminu od 09 do 17 sati: Trebješica, Kos.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 11 sati: Ambarine.

– u terminu od 10 do 14 sati: Slatina.

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Laze,Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista id io sela Lagatore.

– u terminu od 09 do 15 sati: Laze, Vrbica, Trpezi, Kalica i fabrika košulja Lavista.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Naselje,Sirana,Novšiće,Liješće,Velika,Vojna Kasarna,Pepići,Titeks,Mašnica, Gornja Rženica ,Murino i dio sela Brezojevice.

– u terminu od 11 do 16 sati: Skić,Komarača,Meteh,Jara,Babino Polje, Korita,Vojna Pošta,Prnjavor, Malo Selo, Đurička Rijeka, Ski Lift, Hoti,Vojno Selo i Hakanje.

Pljevlja

– u terminu od 09 do 15 sati: Ćirovići.

– u terminu od 09 do 17 sati: Đurđevića Tara.

Rožaje

– u terminu od 09 do 10:30 sati: Dio sela Dedeići, ul. 30 septembar i dio ul.Maršala Tita.

– u terminu od 11 do 14:30 sati: Dio sela Kurbadovići.

Žabljak

– u terminu od 09 do 15 sati: Njegovuđa, pilana Njegovuđa, Ekonomija i Smrčevo Brdo.

 

Iz CEDIS-a napominju da se navedeni radovi izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

“U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni”, saopštili su iz te kompanije.