Grizman zablistao na debiju na Nou Kampu

Barselona je spavala 40 minuta, a onda dodala u veću brzinu i sa ubjedljivih 5:2 savladala Betis, za prve bodove u novoj sezoni.

Nakon lijepe akcije Nabil Fekir je u 15. minutu najavio iznenađenje, ali je onda na scenu stupio Antoan Grizman.

Sa dva lijepa golova u finišu prvog i na početku drugog dijela, najavio je pobjedu Katalonaca.

Potom su pogađali mladi Perez, Alba i Vidal, da bi u završnici Loren ublažio poraz Betisa.

Zanimljivo je da Grizman nikada nije dao gol Barseloni u bivšim klubovima, kada su u pitanju mečevi na “Kamp Nou” stadionu.

Večeras je prvi put zaigrao u dresu “blaugrane” pred publikom u Kataloniji i odmah zablistao.

Sve to je uspio bez pomoći Mesija i Suareza, koji su u društvu nasljednika zbog lakših povreda utakmicu gledali iz svečane lože stadiona Barselone.